Budynek warsztatowy
przy Diasferze Łódzkiej

Dogodna lokalizacja,
stylowy budynek,
pewna inwestycja

24 komfortowe 
mieszkania

metraże 
od ok. 28 
do ok. 38 m2 

wyrazisty
industrialny
styl 

lokalizacja 
tuż przy 
centrum i parku

na parterze
sufity wysokie
na 351 cm

mansardowy
dach 
z lukarnami

 

Mieszkania otoczone niepowtarzalną aurą barwnej przeszłości Łodzi.

Przebudowa i rozbudowa obiektu przebiegać będzie pod nadzorem Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków.

KUP MIESZKANIE W PRZEDSPRZEDAŻY

W ramach inwestycji rewitalizujemy położony na terenie Diasfery budynek warsztatowy. Zaaranżujemy w nim 24 komfortowe mieszkania o metrażach od 28 do 38 m kw.

Na budynku nadbudowane zostaną dwie dodatkowe kondygnacje. Zachowany zostanie charakterystyczny komin: pamiątka przemysłowej historii budynku i jego nietypowa, wyrazista ozdoba. Okna na parterze i drugiej kondygnacji zostaną obwiedzione parapetem i łukowym ceglanym nadprożem. Dla pozostałych pięter zaplanowano mansardowy dach, w który wpisane zostały lukarny. Wewnątrz budynku zachowana zostanie niestandardowa wysokość pomieszczeń na dwóch pierwszych kondygnacjach: parter to 351 cm, a 1 piętro 291 cm, piętro 2 oraz 3 uzyska wysokość 272 cm. W centralnej części budynku zostanie zamontowana hydrauliczna winda.

Budynek warsztatowy położony jest na terenie inwestycji Diasfera Łódzka, bliżej ul. Targowej. Zaledwie parę kroków dzieli go od parku Źródliska, najstarszego z łódzkich parków, a także od ul. Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej i centrum OFF Piotrkowska.