ZADZWOŃ

DEWELOPER:

Na swoją pozycję ważnego gracza na polskim rynku nieruchomości firma Duda Development pracuje już od ponad dwudziestu lat. Prowadzi działalność przede wszystkim w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Konsekwentnie dąży do tego, by realizować projekty zarazem zgodne z najnowszymi europejskimi trendami i nawiązujące do najlepszych tradycji polskiego budownictwa.

Przygotowując swoje inwestycje, Duda Development kieruje się zasadą łączenia funkcjonalności i estetyki. Dba o to, by lokatorzy nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp zarówno do codziennych udogodnień, jak i do terenów zielonych.

Diasfera Łódzka jest pierwszym mieszkaniowym projektem spółki zlokalizowanym poza Wielkopolską, a ściślej rzecz biorąc – Poznaniem i jego okolicami. Poprzednie projekty firmy to osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Nowe Złotniki w Złotnikach k. Suchego Lasu, zamknięte osiedle Morasko Park w Poznaniu, apartamentowiec Arena Apartments oraz nowoczesna kamienica Fyrtel Wilda, również w Poznaniu.

GENERALNY WYKONAWCA:

Wywodząca się z Bydgoszczy firma ALSTAL Grupa Budowlana, jedna z największych firm budowlanych w Polsce, może pochwalić się blisko półwieczem doświadczenia. Jest przedsiębiorstwem z całościowym polskim kapitałem. Słynie zarówno z doskonałej jakości realizacji, jak i z wdrażania najlepszych praktyk w obszarze zatrudnienia, co potwierdzają liczne branżowe wyróżnienia i nagrody. 

Na koncie ma liczne realizacje, spośród których wymienić warto m.in. Operę Leśną w Sopocie i Termy Maltańskie w Poznaniu.
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies