Rabat 3% czy projekt aranżacji gratis? Zobacz aktualne promocje!
ZADZWOŃ
II ETAP

ZAKOŃCZENIE BUDOWY
W I POŁOWIE 2023 ROKU


Nowe mieszkania
Łódź Śródmieście

Do końca listopada
wybrane mieszkania 3% taniej

Idealne mieszkania
pod inwestycję 

Doskonała lokalizacja
między ul. Kilińskiego
a Targową, tuż przy
parku Źródliska

Lokale usługowe
w przyziemiu

Autorski mural
na terenie
osiedla

Zróżnicowane
metraże
nawet do 150 m2

Komfortowe
i ustawne rozkłady
mieszkań

Na II etap składa się 245 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 150 m2. Obecnie już 80% z nich zostało sprzedane.

Starannie zaprojektowane mieszkania w budynku o stylowej fasadzie nawiązującej do klasycznej architektury łódzkich kamienic to gratka zarówno dla osób, które poszukują lokum w świetnej lokalizacji dla siebie i swojej rodziny, jak i dla inwestorów. 

 AKTUALNE PROMOCJE  

- wybrane mieszkania 3% taniej
- do każdego mieszkania projekt aranżacji GRATIS przy podpisaniu umowy deweloperskiej do 31.03.23 r.

Promocje nie łączą się. 

Zlokalizowana pomiędzy ulicami Kilińskiego a Targową, Diasfera Łódzka może poszczycić się doskonałym sąsiedztwem. Park Źródliska, jeden z największych łódzkich zieleńców, z jednej strony, a z drugiej zaś –  Galeria Łódzka i krótki spacer do ulicy Piotrkowskiej, dają idealny balans tego, co w mieście kojące i dynamiczne. 

Nieopodal Diasfery znajdują się obiekty takie jak, wśród wielu innych, Szkoła Filmowa, zabytkowa dzielnica Księży Młyn oraz centrum kulturalno-gastronomiczne OFF Piotrkowska.

Nie przegap szansy na zakup mieszkania 
w jednej z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich inwestycji 

PRZYKŁADOWE UKŁADY

Dokładnie takie, jakich potrzebujesz
Szukasz przytulnej kawalerki? A może wygodnego lokalu, który będzie jednocześnie domem i biurem? Przestronnego mieszkania, w którym pomieści się rodzina i dwa psy? W Diasferze znajdziesz mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 26 do 78 m2.

Zachęcamy do obejrzenia przykładowych rzutów mieszkań w II etapie inwestycji i w Budynku warsztatowym.

PRZYKŁADOWE UKŁADY

Nie przegap szansy na zakup mieszkania 
w jednej z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich inwestycji 

Zainteresowany?
Zadzwoń: 605 505 995
lub wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda Development Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Poznaniu ul. Macieja Palacza 144, 60-278 Poznań, informacji handlowej:
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Danych Osobowych jest Duda Development Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Macieja Palacza 144, 60-278 Poznań, tel. 61 646 84 44. Zapytania w sprawie zasad przetwarzania danych osobowych należ kierować na adres e-mail: biuro@dudadevelopment.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie odrębnie wyrażonej zgody, tj. art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO), tj. w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Dane osobowe mogą być przekazywane odbiorcom – tj. podmiotom powołanym w celu realizacji inwestycji przez Administratora Danych Osobowych. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.